Семејството на Метју Пери се огласи по веста дека актерот починал.

„Срцето ни е скршено од трагичната загуба на нашиот сакан син и брат. Метју донесе многу радост на светот, и како актер и како пријател. Сите вие ​​му значевте толку многу и го цениме изливот на љубовта“, Метју Се вели во соопштението на семејството на Пери.

ПРИЈОВИЌ ГО ПРЕКИНА КОНЦЕРТОТ ВО САРАЕВО, ВЕДНАШ ГО ПОВИКАЛА ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО ПОРАДИ ДВЕ ОБОЖАВАТЕЛКИ
ЕРДОГАН ТАГУВА ПО ОТОМАНСКА ТУРЦИЈА, СЕ ПОТСЕТИ ДЕКА СКОПЈЕ БИЛО ДЕЛ ОД ИСТАТА!
Албанските медиуми остро ја осудија Рита Ора по фотографијата со Ѓоковиќ: „Симбол за продажба“
Првото огласување на семејството на Метју Пери: „Срцето ни е скршено“
Фон дер Лајен: Не мора да чекате датум можете и да побрзате да одите напред
Амнестии на Иванов: Адвокатот Наумовски ја повлече иницијативата
ХАМАС ВОЗВРАТИ: Конвој со оклопни возила на ИД падна во заседа источно од Газа! РАКЕТА ПОГОДИ КАМИОН ПОЛН СО ВОЈНИЦИ
Најмалку 60 лица приведени по инцидентот на аеродромот во Махачкала
Русија и се закани на Европа: Ќе возвратиме, а вие скапо ќе платите

Метју Пери го оставија неговата мајка, татко, две маќеи, пет полубраќа и сестри.

Се претпоставува дека актерот се удавил во џакузи, истрагата е во тек, се чекаат резултатите од обдукцијата.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK