Пријовиќ синоќа го одржа вториот концерт во сараевска Зетра

Александра Пријовиќ го одржа својот втор концерт во преполната „ Зетра “ во Сараево, а освен неверојатната атмосфера, нејзините аутфит комбинации и песни беа посебни.

Овој спектакл ќе го одбележи и моментот кога таа поради двете девојки престана да пее и се обрати до обезбедувањето.

Повеќе од 50 воени бродови од 11 земји во водите близу Израел
ПРИЈОВИЌ ГО ПРЕКИНА КОНЦЕРТОТ ВО САРАЕВО, ГО ПОВИКА ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО ПОРАДИ ДВЕ ОБОЖАВАТЕЛКИ!
Почна! Фон дер Лајен пристигнува на турнеја низ Западен Балкан – денеска во Приштина ќе се сретне со Османи и Курти
Апасиев: Страв лозје чува, да не беше Левица пак ќе ја слушавте Урсула во собрание
Шојгу: Над 90.000 загинати украински војници од почетокот на „контраофанзивата“
Ковачевски: Бевме воздржани за резолуцијата за Газа затоа што не беше спомнат терористичкиот напад на Хамас
Фон дер Лајен: Не мора да чекате датум можете и да побрзате да одите напред
ОЈО ГОКК во акција „Синџир“ против злоупотреби на јавните финансии се приведуваат лица, се вршат претреси
ЕРДОГАН ТАГУВА ПО ОТОМАНСКА ТУРЦИЈА, СЕ ПОТСЕТИ ДЕКА СКОПЈЕ БИЛО ДЕЛ ОД ИСТАТА!

Во публиката која беше во транс, Александра здогледа две девојки кои беа неверојатно среќни за секој нејзин хит, па застана и побара од обезбедувањето да ги пушти внатре:

– Би те замолила да ги пуштиш овие две прекрасни девојки, само да ги прегрнам – рекла Александра која потоа клекнала на колена и ги бакнала и прегрнала.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK