Трет ден по ред во Сараево продолжува еуфоријата околу концертот на Александра Пријовиќ. Меѓутоа, она што многумина ги изненади е фактот колку чинеле пијалоците на нејзините настапи.

Водата и соковите се 300 динари, пивото е нешто поскапо, а шишињата со алкохолни пијалоци чинат и до 75.000 динари (околу 650 евра).

Луѓето реагирале дека ова е превисока цена.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK