Се чини дека сагата за поранешните партнери на познатата манекенка Катерина Ивановска продолжува со тепачка во познат скопски локал, објавија повеќе портали и сајтови.

Перо Антиќ на почетокот од годината ја раскина врската со манекенката Катарина Ивановска, па за тоа проговори во емисијата „Жешко столче“.

Посетата на Фон дер Лајен на Западен Балкан ја покажува важноста што му се придава на проширувањето на ЕУ, порачаа од Брисел
Тепачка во скопски ноќен клуб: Наводно Перо Антиќ бил нападнат од поранешниот партнер на Катерина Ивановска?!
Синот на Солза Грчева стана советник во градското собрание на Софија
Клисарова: Предимензионирано во јавноста е дека е даван физиолошки раствор наместо терапија
Лазањи од шпагети
Големиот долг на Онкологија почнал да се создава во 2021, а најголем бил лани во ноември
Зошто треба да почнете да си носите храна на работа?
Роналдо преку Instagram реагираше на освојувањето на Златната топка на Меси
 Сопственик го врзал кучето во напуштена фабрика во Скопје и го оставил без вода и храна

Секој прави грешки во животот, така да треба да се научи со грешките и едноставно за мене кога ќе си со некој во врска, треба да сте вие двајца, а да нема попатни уште сто луѓе во таа врска. Ништо не е грешка во животот, се е школа – ако ја повторам таа грешка, ќе биде грешка, рече Антиќ.

Потоа моделот Ивановска некаде во јуни годинава објави фотографија на која е заедно со синот Вања и поранешниот партнер Цобе. Двојката пред две години се раздели, но иако разделени, заедно се видени на завршната претстава на синот Вања во градинката „Зелена куќа“.

По разделбата со Цобе, ова е прва фотографија која ја објави Катарина, која покрај синот ја има и ќерката Кира.

– Дали можеби љубомората е причина за тепачката кон крајот на октомври во која Антиќ влегол во тепачка со Цобе во познат скопски клуб на хип хоп вечер? Според нашите информации, Цобе побарал од Антиќ да го напушти локалот, но тој одбил, објавија медиумите.

Потоа настанала тепачка, а Цобе сакајќи да го погоди Антиќ со флаши и чаши во полниот клуб погодил трето лице по што реагирало обезбедувањето и го избркало Антиќ.

Ивановска пак се чини дека не е многу заинтересирана за своите “поранешни” и веќе неколку месеци јавно шета со Стефан за кој се шпекулира дека и е новото момче.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK