Ана Николиќ е во лоши односи со поранешниот сопруг Стефан Ѓуриќ Раста, а нејзината нова објава на Инстаграм ги шокираше сите.

Имено, таа ја цитираше починатата писателка Исидора Бјелица, која за бракот го кажа следново:

-Ако како мене се омажиш за љубов, а не за пари, страшно ќе се за*беш, бидејќи љубовта меѓу маж и жена е само илузија во нашата глава, а кога таа илузија ќе исчезне, кога ќе го откриеш неговото вистинско лице, ако ти останат два милиони, ќе си создадеш нова илузија…не рак… Те сака мамa! – пишува таа во објавата која ја сподели.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK