Пејачката Александра Младеновиќ преживеа вистински пекол поради поранешното момче Стефан кој и се закануваше со убиство и самоубиство откако таа раскинала со него

Таа Стефан го пријавила во полиција поради вознемирување, а екипата на „Папарацо лов“ се нашла на лице место пред зградата каде се одвивала драмата неколку дена.

Како што пренесува „Папарацо лов“, пејачката остатокот од истата вечер кога го пријавила ја поминала во полициска станица.

Откако се вратила дома полицијата го чувала нејзиниот стан цела ноќ, а утредента екипата ја уловила пејачката без шминка на себе, погледнете:

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK