Синот на пејачката Лепа Брена со години се бореше со вишокот на килограмите, додека пред неколку години со помош на здравата исхрана не се реши да го смени животот од корен.

Тој успеал да ослабе дури 40 килограми, а доказ дека напорно тренира и вежба се фотографиите кои редовно ги споделува од теретана.

Овој пат тој се насочува на нешто сосема друго, а не на ослабување.

„Растеме полека“, напиша тој на најновата фотографија алудирајќи на мускулите кои ги „билда“ во теретана.

Сепак иако ослабел толку многу, Виктор не планира да престане да вежба и во теретана оди неколку пати во неделата, пренесуваат српските медиуми.

За потсетување, Виктор во 2020 година во еден момент имал дури 163 килограми, а пејачката се грижела за неговото здравје особено да не добие некоја болест од нездравиот начин на живот.

-Боба и јас од секогаш сме подготвувале вечера уште кога децата беа мали и затоа Виктор дојде до бројка од 163 килограми. Многу патев поради тоа, ми беше толку многу тешко што плачев постојано, призна пејачката во една прилика.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK