Низ социјалните мрежи се шири вирално видео од папагал, тигрица, кое ги воодушевува сите и предизвикува голема насмевка на лицата.

Овој папагал е голем обожавател на пејачката Ријана , а колку ја сака се гледа по тоа што одлично ја пее нејзината песна „Monster“ и дека го знае секој збор од песната.

@barstoolsports Bro knew every bar @Million Dollaz (via @Hari Oliveira tattoo ♬ original sound – Barstool Sports

Тој беше снимен како потпевнува додека шета низ куќата , а видеото на TikTok досега собра повеќе од три милиони лајкови. Многу корисници го пофалија за неговиот талент за пеење.

„Како може папагалот да пее подобро од мене?“, „Ќе им кажам на децата дека ова е Ријана“, „Кога ќе излезе албумот?“, се дел од коментарите.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK