Ученици од едно училиште во Белград, Србија, решиле на прилично оригинален начин да ја изненадат својата професорка.

ЕУ утре ќе предложи почеток на преговорите со Украина и Молдавија?!
Мистична планина на Тибет на која никој не се искачил!
„Ќе го сменеше текот на шоуто“: Пери побара оваа сцена да биде исечена од „Пријатели“
Турскиот Парламент најави бојкот на производите на компаниите кои го поддржуваат Израел
Вечерва секој треба да биде во својот дом: Утре е Митровден, ова се верувањата
КОВАЧЕВСКИ ЗА ЗАЕВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: Секој член на СДСМ, кој ги исполнува критериумите, може да биде кандидат
ЦРНА СТАТИСТИКА ОД ПОЈАСОТ ГАЗА – Објавен најновиот извештај за бројот на жртви: “Повеќе од 4.000 деца го загубија животот“
ЈАДЕТЕ премногу кога сте под СТРЕС? Задолжително проверете ја КРВНАТА СЛИКА и овој параметар
Погледнете како изгледа постариот брат на Кристијано Роналдо: Го спасил кога му било најтешко

Имено, пред да влезе професорката во училницата, учениците се собрале и симулирале вистинска тепачка! Професорката побрзала да ги спречи, а потоа се појавило вистинското изненадување.

Кога им се приближила, учениците се разделиле, испукале конфети и и подариле голем букет цвеќе, а тој момент можете да го погледнете подолу.

Луѓето на социјалните мрежи беа воодушевени од нивниот потег, а видеото набрзо стана вирално во регионот.

„Се додека има добри родители и учители, ќе има и деца. Ова е добро за сите!“, „Браво за толку добро воспитани деца! Секоја чест“, „Плачев. Ова е прекрасно. Браво деца!“, се дел од коментарите под хит видеото.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK