Неодамна познатата фолк-пејачка Благица Павловска (64) објави фотографија со која што ги изненади сите на социјалните мрежи.

Имено, Благица не можеше да му одолее на тракторот, па се качи на него и со насмевка на лицето позираше во вакво издание.

Облечена во цветен фустан таа се фати за воланот, а фотографијата изненади многумина на социјалните мрежи.

Не знаеме дали таа навистина се возеше со оваа „луда“ машина, но повеќе од сигурни сме дека уживаше додека го прави тоа.
Таа покажа дека е подготвена да се најде и во улога на шофер, доколку има потреба за тоа во некоја пригода.

Ќе се изненадите каква „бесна машина“ вози Благица Павловска

Инаку, Благица е позната по тоа дека е некој што знае да се пошегува на своја сопствена сметка, па без проблем вакви случки од животот споделува со бројните следбеници на социјалните мрежи.

Но тоа воедно е и една од причината што многумина ја обожаваат, што може да се забележи и од коментарите под фотографијата.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK