Мирко овој пат покажа дел од дневната соба во која се гледа голем кристален лустер и голема гарнитура за седење, како и погледот од прозорот кон природата.
Синот на пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шијан пред неколку месеци потполно ја реновираше семејната вила во Шурчин во која сега живеат со сопругата Бојана, синовите и мајката.

Тој во целост го реновираше ентериерот на вилата во која израсна, а сега покажа како изгледа дел од неа по реновирањето.

За разлика од претходно, просториите сега се со топли тонови, а луксузот е забележлив на сите ќошеви.

Мирко овој пат покажа дел од дневната соба во која се гледа голем кристален лустер и голема гарнитура за седење, како и погледот од прозорот кон природата.

Во кујната за разлика од дневната соба преовладува само белата боја, а пред две години го реновираа и базенот кој се наоѓа во дворот и зафаќа поголем дел од него.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK