Сузана Манчиќ зборуваше за деталите од својот живот, а потоа се осврна и на естетските корекции кои ги направила на лицето.

Во таа прилика таа откри дека за интервенцијата за зголемување на градите дознала од Зорица Брунцлик, која во тоа време била прва на оваа естетска процедура.

Повеќе од 1.000 претставници на УСАИД бараат од Бајден прекин на огнот во Газа
Украинците објавија снимка: Погодиле два руски брода!
Пукање во Чаир, ранети две лица!
Од денеска штрајк во Железници, не возат ни товарните возови
Си-Ен-Ен: Силната поддршка на Израел ќе го уништи влијанието на САД во арапскиот свет
Зеленски подготвен да се бори против Русија и без САД доколку Трамп дојде на власт
Ова е пејачката која прва стави силикони! Сузана Манчиќ откри голема тајна за која не смееше збор да изусти
„Не е точно дека јас и Цеца се срамиме да пееме на ромски забави! – Вики Миљковиќ за скандалот на свадбата во центарот на Берлин
ВИДЕО | Жена од Газа ги влечела своите деца на седишта за автомобили 14 километри бегаjќи од гранати

– Силикони правев во Минхен, Германија. Се јавив во клиниката и кажав што сакам и така ја закажав операцијата. Прва ги направив градите – изјави Сузана која откри дека е втората дама од јавната сцена на која и’ е направена оваа естетска процедура.

– Зорица Брунцлик беше прва во многу работи на балканската естрада, а во тоа време беше и мајка и тоа сигурно бараше некаква репарација, а јас бев девојка и се прикрадов и прашав со шепотење: „Дали е Зорица , каде може тоа да се направи?”.

Сузана Манчиќ неодамна истакна дека нејзиниот сопруг, грчкиот бизнисмен Симеон Окомокос е воодушевен од нејзиниот изглед и убавина.

– Секој си мисли дека има некои маани кои мора да ги прикрие и ние денес го правиме тоа со фотошоп. Не обрнувам внимание на коментарите: „Сите сте пластични“, „Сите сте оперирани“. Гледам да се прикажам во нормално светло, но сепак да си го задоволам егото, досега не сум направил сериозни корекции на лицето и телото. Оние кои не беа убави се венчаа пред мене, но мислам дека секој сака да има убава и интересна личност во свое присуство – рече Сузана и додаде дека нејзиниот сопруг е горд што има таква жена покрај себе.

-Мојот втор сопруг е многу среќен што покрај себе има жена која изгледа претставително, која се вклопува во секое општество, која зборува јазици, која знае да се однесува и со министрите и со обичниот свет. Тој вели дека секогаш се смее со мене и тоа е одлично – заклучи таа.

Да потсетиме, Сузана и нејзиниот сопруг се во брак пет години, а нивната љубовна приказна започна пред повеќе од две децении.

Двајцата ветија вечна љубов во јули 2018 година на локација од бајките во Грција. Решиле да си дадат голема слобода, па често се разделени и далечината не им претставува проблем, пренесува Блиц.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK