По неколку преполни сали во Белград и Сараево, пејачката Александра Пријовиќ одржа два спектакуларни концерти во Ниш.

Поранешниот британски премиер Дејвид Камерон назначен за нов министер за надворешни работи
ТЕПАЧКА НА КОНЦЕРТОТ НА АЛЕКСАНДРА ПРИЈОВИЌ: Врисоци и паника во публиката, веднаш реагираше обезбедувањето и ПОЛИЦИЈАТА
Пет придобивки од вежбање утринска медитација
ДАЛИ ВЕ НЕРВААТ СТАРЕЧКИТЕ дамки? Еве зошто се случуваат и како да се ослободите од нив
ХРВАТСКИОТ МИНИСТЕР СЕУШТЕ НЕ ЗНАЕ ДЕКА УБИЛ ЧОВЕК! Баножиќ можеби никогаш нема се сети на несреќата

Александра Пријовиќ
На првиот ги разнесе сите со гласот, но и со неверојатниот изглед, а на вториот концерт во салата „Чаир“ беше турбулентно. Група момци се степале на приземјето и предизвикале целосен метеж кај останатиот дел од публиката.

На крајот од концертот двете момчиња се степале, а по вербален конфликт настанала физичка пресметка во која учествувале неколкумина од нив.

Обезбедувањето веднаш реагирало и ги избркало, а тие биле приведени на излезот . Александра нормално го одржа концертот до крајот, без никаков прекин, а сега се појави и видео од инцидентот:

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK