Категорија: Сцена

Наум Петрески: Невероватно е како се котат такви битанги, ќе го најдат во некој ендек со гаранција

По настапот на ДНК во Тетово за кој споделија фотографии, Наум Петрески им искоментира со прашањето дали биле преку Цезар. Наум Петрески: Невероватно е како се котат такви битанги, ќе…

Турската ѕвезда Озџан Дениз (49) ја запроси својата девојка дизајнерка од Иран (26)

Турската ѕвезда „Озџан Дениз“ секогаш се труди да ги сподели своите емотивни вести и фотографии со следбениците на социјалните мрежи, за разлика од многу ѕвезди кои се прилично приватни. Извори…

Сестрата на Нејмар во мини бикини: Дури 6 милиони луѓе ја следат на Инстаграм! (ФОТО)

Сестрата на Нејмар, Рафаела Сантос, беше ,,фатена” од папараците како безгрижно се капе, а нејзините облини тешко остануваа незабележани. Сестрата на популарниот фудбалер Нејмар, 26-годишната Рафаела Сантос е снимена како…

Ивона Јо: „Во Куманово за настап не ме плаќаат ниту 100 евра затоа што сум била нивна“

Млади и талентирани, бунтовни и познати и надвор од нашите граници, така со неколку зборови ќе ги опишеме гостите во минатонеделната емисија на „Нешто конкретно“. Ивона Јо: „Во Куманово за…

ЈЕЛЕНА ЃОКОВИЌ НЕ КОРИСТИ ПАРФЕМ: Многу луѓе се изненадија поради ова, а еве што користи сопругата на Ноле за да МИРИСИ СОВРШЕНО

Јелена Ѓоковиќ не крие од светот дека се залага за зачувување на природата, а дека не користи ниту козметика што не е од растителна основа. Таа на социјалните мрежи редовно…

Почина познатата актерка од серијата „Касандра“ 

Венецуелската актерка Нури Флорес почина на 80-годишна возраст. Во Македонија се прослави со улогата на злобната Херминија во популарната серија „Касандра“. Според извештаите, таа ја загубила битката со опасна болест,…

Сите се прашуваат дали овие фотографии се случајно објавени: Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ ги “запали“ социјалните мрежи (фото)

Откако младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ раскина со кошаркарот Нино Челебиќ, нејзините обожаватели, но и оние кои не се, ги заинтригира дали пејачката си најде ново момче. Сите се прашуваат…

КОГА МИСЛЕШЕ ДЕКА КАМЕРИТЕ СЕ ИСКЛУЧЕНИ СÈ СЕ СНИМАШЕ – Цеца гола на масажа, пејачката вака ужива во спа центар

Балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ пред извесно време одржа спектакуларен концерт на Копаоник, а додека уживаше таму таа беше уловена како ужива во еден спа центар. Имено во нејзината документарно…

Објавено менито за „Оскарите“, како и „утешните“ награди од по 126.000 долари

Oд доделувањето на „Оскарите“, се чини, и номинираните кои нема да добијат статуетка – ќе си одат дома со полни раце, бидејќи за сите е подготвен луксузен пакет „утешни награди“.…

Generated by Feedzy
mk_MK