Категорија: хороскоп

Во ОВОЈ хороскопски знак се НАЈМУДРИ: Ретко грешат, си веруваат себеси, а најважна им е слободата

Родените во овој хороскопски знак никој не може да ги измами, тие го кажуваат своето мислење и секогаш ја зборуваат вистината, дури и кога тоа е на нивна штета. Астролозите…

Дневен хороскоп за 8 јануари 2023: На Близнаците им претстојат интересни познанства, Стрелците ги следи успех

Погледнете дали дневниот хороскоп на вашиот знак ќе ви донесе многу среќа. ОВЕН Нагласеното поле на љубовта и децата вели дека во текот на овој ден треба да се посветите…

5 знаци од зодијакот кои ги очекува среќа во првата половина на 2023 година

2023 година започнува со ретроградни Марс и Меркур, поради што може да бидат поместени многу планови, нарушена рамнотежа. Сепак, ќе има убави и среќни моменти. Во првата половина од годината,…

Близнаците полни со креативни идеи, Шкорпијата да се пази од љубоморни луѓе

ОВЕН Овенот „двапати да мери и еднаш да пресече“. Склони сте да земате лекции предалеку, сега не е вистинското време. Оставете ги празниците да поминат, еуфоријата да попушти, па размислете…

ОВИЕ ЗНАЦИ ЌЕ ГИ СМЕНАТ ПАРТНЕРИТЕ ВО 2023! Март и мај се два клучни месеци во следната година

Водолија Водолиите со влегувањето на Венера можат да очекуваат големи промени веќе во февруари, а треба да се грижат за својата психолошка чувствителност и рамнотежа како и за нозете –…

Хороскопски знаци кои не ја сакаат новогодишната еуфорија- имаат и причина за тоа

Повеќето луѓе уживаат во новогодишната еуфорија и божикните празници, а некои луѓе по секоја цена би сакале да ги избегнат. Ако погледнеме што ни кажуваат астролозите и хороскопските знаци се…

Generated by Feedzy
mk_MK