Категорија: Uncategorized

Билјана направила 5 ИНВИТРА, поминала низ сито и решето, најмногу ја погодиле ЗБОРOВИТЕ НА ЛУЃЕТО ВО ЧЕКАЛНАТА

На почетокот да го кажам главното – нема откажување, без разлика што додека го читате ова, моите зборови понекогаш ќе звучат песимистички. Единствениот загарантиран неуспех во процесот на ИВФ е…

Александра Пријовиќ во солзи: Се разведе а синот остана кај таткото- ова и го скрши срцето

Пејачката Александра Пријовиќ постојано е во центарот на вниманието поради бракот со најстариот син на Боба Живојиновиќ, Филип. Постојано имаше гласини дека не се во добри односи и дежурните коментатори…

Прва семејна фотографија на премиерката Брнабиќ од зимскиот одмор: Малиот Игор е пресреќен на скијање- Милица е вистинска убавица

Српската премиерка Ана Брнабиќ со својата партнерка Милица Ѓурѓиќ и синот Игор не губат време и решија првите снежни денови да ги поминат на планина. Долго време, пред да добијат…

Денес се празнува Обрезание на Господ Исус Христос и Свети Василиј Велики

Обрезание на Господ Исус ХристосВо осмиот ден по раѓањето Божествениот Младенец Го донесоа во храмот и според постоечкиот закон во Израилот, како што беше од времето на Авраам, Го обрезаа.…

Овој потег на вработен во маркет ГИ ЗГРОЗИ СИТЕ: Луѓето метаат дека ова е недопустливо

Вработен во Вули маркет е мета на критики откако оставил пакувања со месо на подот додека ги редела полиците. Ваквиот чин ги подели купувачите на групи, едни кои сметаат дека…

АКО МАЖОТ ПРЕСТАНЕ ДА СЕ ДРУЖИ СО ПРИЈАТЕЛИ КОГА ЌЕ НАПОЛИ 50 ГОДИНИ: Тоа може да значи само едно!

Зошто социјалниот живот не ни е интересен по педесеттата година од животот? Научниците имаат интересно објаснување. Од градинка градиме пријателства, се смешкаме и се поздравуваме со соседите, се дружиме со…

Мили од „Ѕвездите на Гранд“ се соблече во костим за капење и гo „запали“ интернетот – и неговата сопруга никого не остави рамнодушен!

Александар Милиќ Мили со своите фотографии на социјалните мрежи постојано предизвикува лавина од реакции. Tака беше и овој пат кога покажа како ужива во својот одмор, а многумина забележаа и…

Generated by Feedzy
mk_MK